נגישות

טרוולייק בע"מ

ח.פ 514708734

בסט טורס הוקמה בשנת 2010 ונמנית בין סוכנויות הנסיעות המובילות והמתפתחות בישראל. 
אחד היתרונות הבולטים של החברה הוא היכולת להסתגל לשינויים הדינמיים בענף התיירות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וצוות פיתוח עצמאי.  בסט טורס מתמחה במתן שירותי נסיעות ותיירות לרבות טיסות סדירות לכל יעד בעולם, חבילות נופש, טיולים מאורגנים, חבילות להופעות בחו"ל, חבילות כדורגל, חבילות שייט, השכרות רכב, נופש בארץ ועוד. בשנים האחרונות החברה מעניקה שירותים גם במגזר העסקי. בסט טורס פועלת הן כסיטונאי והן כקמעונאי.

בסט טורס סיטונאות

בין המוצרים הסיטונאיים של החברה: טיסות וחבילות נופש ליעדים:
מלטה, אמסטרדם, ברלין, רומא, פראג, ברצלונה, בודפשט, ניס, פירנצה, פריז, טוסקנה ועוד. לחברה מלאי כרטיסים לאירועי ספורט, אטרקציות והופעות ברחבי העולם ויחד עם הסכמים מיוחדים מול חברות תעופה ועשרות אלפי מלונות ברחבי העולם, מציעה חברתנו חבילות בהנחות של עד אלפי שקלים ממחיר השוק. לאחרונה החלה החברה בשיווק חבילות ליעדים רחוקים עם שירותי קרקע: קובה, פונטה קאנה, פוקט, איי סיישל ועוד.

בסט טורס קמעונאות

בסט טורס מספקת את כל שירותי הנסיעות במגזר הפרטי. בין אם מדובר בחבילות  נופש למשפחות בקיץ, טיולים מאורגנים או טיסות בלבד, אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר, תוך מתן שירות מקצועי ויעיל. לרשות לקוחתנו עומד מרכז הזמנות טלפוני ואתר אינטרנט מהמתקדמים בישראל.